Ceník _ max. kapacita ložnic _ 6 dosp.os. + 6 dětí

uvedená kapacita je NEPŘEKROČITELNÁ

Hlavní sezóna
prázdniny léto 25.000,- Kč / týden  _ červenec, srpen 

léto 17.000,- Kč / týden   _ červen, září 

prázdniny zima 19.000,- Kč / týden _ vánoce, silvestr, únor, březen 

zima 17.000,- Kč / týden  _ prosinec, leden (nevztahuje se na vánoce a silvestr) 

Vedlejší sezóna
15.000,- Kč / týden _ duben, květen, říjen, listopad

Prodloužený víkend *

9.000,- Kč  … 4 dny / 3 noci  , nástup ve čtvrtek v. 17hod. a odjezd v neděli do 15hod.

Víkend *
7.500,- Kč  … 3 dny /2 noci  , nástup v pátek v. 17hod. a odjezd v neděli do 15hod.

*Prodloužený víkend a víkend je možný pouze mimo hlavní sezóny (letní/zimní). V termínech hlavních sezón pouze po předchozí domluvě.

Cena zahrnuje:

  • LETNÍ A VEDLEJŠÍ SEZÓNA _ spotřebu el.energie do 50 KWh/týden (cca. spotřeba 4 členné rodiny v letní sezóně), lůžkoviny, vodné a stočné. U prodloužených víkendů spotřeba el. energie 10 KWh/den.
  • ZIMNÍ SEZÓNA _spotřebu el.energie do 250 KWh/týden (cca. spotřeba 4 členné rodiny v zimní sezóně), lůžkoviny, vodné a stočné. U prodloužených víkendů spotřeba el. energie 40 KWh/den.

Cena nezahrnuje:

  • Vratná kauce 4.000,- Kč, která se po ukončení pobytu hostům vrací, případně je z ní odečtena úhrada za odběr elektřiny nad výše uvedený počet KWh _cena 9Kč/KWh. Dále je z této kauce hrazeno případné poškození objektu a jeho vybavení. V případě, že nebude proveden úklid (tzn. objekt nebude uveden do stavu, jako byl na začátku pobytu) bude z vratné kauce odečteno 2.000 Kč.
  • Rekreační poplatek … 50 Kč/ osoba/ noc
  • Pes (do 15kg) … 300,- Kč / týden
  • Půjčení lodě – pro 2(3) osoby vč. pádel a vest … 650,- Kč / týden

Délka pronájmu
V hlavní sezóně (červen, červenec, srpen, září, prosinec, leden, únor, březen) je možné ubytování vždy na celý týden (so.-so.). Nástupním dnem je sobota v 15.00 hod. Ukončení pobytu je také v sobotu a to v 10.00 hod.

Ve vedlejší sezóně je možné po domluvě pronájem na kratší dobu než jeden týden. Nástup k ubytování a ukončení pobytu je individuální a tudíž na domluvě. Pronájem na dva a více týdnů bude s 10% slevou z částky za pronájem ubytování.

Jak probíhá rezervace
Uzavřít smlouvu o pobytu může jen fyzická osoba, příčetná, která dovršila 18 let. Smluvní vztah mezi oběma stranami vzniká po vyplnění objednacího formuláře a složením 30% zálohy na účet. Pokud záloha nebude uhrazena do 7 dnů po odeslání objednávky, smluvní vztah zaniká. Trvalou rezervaci pobytu Vám provedeme dnem připsání zálohy na uvedený účet a budeme Vás informovat o jejím přijetí a provedené rezervaci. Rozdílnou částku ze skutečné ceny za pobyt bude splatná na uvedený účet 14 dní před nástupem nebo hotově v den nástupu. Uskutečněním rezervace host (hosté a jejich případní zástupci) potvrzují skutečnost, že jsou jim známé veškeré podmínky pronájmu chaty viz. záložka „PROVOZNÍ ŘÁD“a dále veškeré body ceníku. S těmito bez výhrady souhlasí a budou je akceptovat.

V případě přerušení / zrušení pobytu ze strany nájemce budou uplatňovány následující storno poplatky:

  • pronájem zrušen do 5 měsíců před nástupem – vráceno 100% ze zaplaceného rezervačního poplatku
  • pronájem zrušen do 2 měsíců před nástupem – vráceno 60% ze zaplaceného rezervačního poplatku
  • pronájem zrušen do 1 měsíce před nástupem – vráceno 20% ze zaplaceného rezervačního poplatku
  • v ostatních případech se zaplacený rezervační poplatek nevrací

V případě přerušení / zrušení pobytu ze strany pronajímatele vlivem nepředvídatelných okolností, náleží nájemci chaty vždy vrácení zaplacené zálohy ve výši 100%. V případě započatého pobytu bude vrácena poměrná část z ceny pobytu.

Nahrává se kalendář...
- Dostupné
 
- Rezervováno
 
- Čekající

Komentáře nejsou povoleny.